Życzenia urodzinowe dla dziewczyny

13 maja 2021 Autor admin Wyłączony

Nasza strona jest ratunkiem dla wszystkich, którzy nie lubią składać życzeń. Publikujemy tu bowiem różnorodne propozycje życzeń z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy, urodzin i imienin, Dnia Matki czy Babci. Prezentujemy zarówno wzruszające maksymy, jak i zabawne, wywołujące uśmiech na twarzy wierszyki. To od Ciebie zależy, które z nich przekażesz bliskiej osobie. Dzięki nam otrzymujesz gotowe wzory życzeń na każdą okazję. Nasze życzenia możesz składać osobiście albo wysłać jako sms lub e-mail. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy stworzyli portal internetowy, na którym znajdują się wzory różnorodnych życzeń. Publikujemy wyjątkowe życzenia urodzinowe: bożonarodzeniowe lub wielkanocne, ale także życzenia, jakie składamy sobie w innych okolicznościach: z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu. Nasze życzenia podzieliliśmy na różne kategorie. U nas znajdziesz zabawne rymowanki, świetnie nadające się na sma-a, jak również wzruszające cytaty z poezji, które można wykorzystać w sytuacjach oficjalnych.

Kochane Słoneczko, niech w Twym pięknym życiu nigdy nie brakuje dobrych ludzi którzy Cię kochają i pomocnych Aniołów, które strzegą Cię w każdej sytuacji. Spełniaj swoje najskrytsze marzenia, śmiało dąż do wyznaczonego celu i odważnie idź życiową ścieżką. Niech uśmiech nigdy nie znika z Twojej twarzy.

Moja Kochana, w dniu Twoich piątych urodzin chcę życzyć Ci samych radosnych chwil. Niech wokół Ciebie zawsze będą dobrzy ludzie. Uśmiechaj się wciąż tak pięknie jak teraz i zarażaj tym uśmiechem ludzi wokół Ciebie. Niech w każdej chwili Twojego życia strzegą Cię dobre aniołki, a Twoje marzenia niech się spełniają.